Mama Bartka: Wpis bez tytułu ;)

Wpis bez tytułuStyczeń już prawie za nami, więc najwyższy czas się ogarnąć i wrócić do regularnych (w miarę 😉 ) wpisów na blogu 🙂 . Ta dość długa przerwa była spowodowana natłokiem obowiązków, które spadły na mnie w ostatnim czasie i które spowodowały, że nie miałam czasu nawet na sen… W tej chwili wszystko już wraca do normy i mam nadzieję, że uda mi się regularnie informować, co słychać u Bartka 🙂 . To jest wpis bez tytułu 😉 .

Jak wiecie, w listopadzie wyjechaliśmy na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny do Brennej. Spędziliśmy wspaniałe dwa tygodnie rehabilitując się, spacerując, zwiedzając i zdobywając górskie szczyty. No dobra, jeden szczyt – bo na więcej nie było czasu).

Powrót do rzeczywistości był… ciężki. Zwłaszcza dla Bartka, dla którego dwutygodniowa nieobecność w szkole spowodowała wybicie z rytmu i konieczność ponownego dostosowania się do panujących zasad. A ponieważ w porze jesienno-zimowej Bartek zawsze zalicza spadek formy i pogorszenie zachowania, przeżyliśmy kilka naprawdę ciężkich chwil… Tym bardziej, że w grudniu Bartek zaliczył tygodniową nieobecność spowodowaną chorobą, potem zaraz była przerwa świąteczna… Powrót do „normalności” trochę czasu nam zajął. W domu już jest dobrze, natomiast w szkole nadal występują spore trudności (ale o tym więcej napiszę innym razem). Na domiar złego zaraz zaczynają się ferie zimowe i wszystko co udało nam się wypracować może znowu trafić szlag…

Z lepszych wiadomości udało nam się załapać ostatnio trochę zimy 😀 . Podczas weekendowego pobytu w Kaletach Bartek z Filipkiem poszaleli na sankach, najedli się śniegu (Bartek), zgubili klucze w śniegu (Filip). 

Wpis bez tytułu i bez zakończenia 😉 .

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-wpis-bez-tytulu/

2 Komentarze

    • Ciocia Iwona on 30 stycznia 2016 at 09:43
    • Odpowiedz

    Będzie dobrze ☺ wiosna idzie, więc dacie radę ☺ w ferie odpoczniecie a potem z górki ☺ trzymamy kciuki ?
    Zimy trochę mało ☺ ale dobre i to dla dzieciaków ?

  1. Korzystajcie radośnie z ferii !!! Chwila oddechu z pewnością pomoże w szkolnych zmaganiach. A poza tym nie samą szkołą człowiek żyje:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: