Mama Bartka: Nasze turnusy rehabilitacyjne w 2014 roku…

img_5010Plany były ambitne – 3 turnusy rehabilitacyjne mieliśmy zaliczyć… Pierwszy w Jaworzynce z dofinansowaniem z PFRONu, drugi w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji „Zabajka” w Stawnicy z dofinansowaniem fundacji i trzeci w Rusinowicach.

Plany planami a życie życiem…

Pierwszy odpadł nam turnus w Jaworzynce, ponieważ nie dostaliśmy dofinansowania z PFRONu (o czym pisałam już TUTAJ). Następnie musieliśmy się pożegnać z wyjazdem do „Zabajki”, gdyż mimo spełnienia wszystkich warunków koniecznych do otrzymania dofinansowania nie zostało nam ono przyznane 🙁

No i zostały nam Rusinowice 🙂 Wyjeżdżamy na 3-tygodniowy turnus 10 września. Mam nadzieję, że tym razem przebieg turnusu będzie idealny 😉 i nie powtórzą się historie z poprzedniego roku… Bartek najbardziej się cieszy z basenu, ja z groty solnej:) No i z tego, że spotkam tam moją nową, na razie wirtualną koleżankę 🙂

A ponieważ trochę nam jeszcze brakuje pieniążków na subkoncie na opłacenie turnusu, nieśmiało prosimy o wsparcie 🙂  I z góry bardzo dziękujemy 🙂 Szczegóły poniżej:

siedbar

 Rusinowice po raz drugi

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-turnusy-rehabilitacyjne-2014/

6 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Cieszę się, że udało Wam się załatwić turnus. Rehabilitacja jest super ważna, ale możliwość pobycia razem, w „innych okolicznościach przyrody” jeszcze ważniejsza!

  1. Tak, będziemy miały dwa w jednym 🙂

  • Anna i Igor W.) on 28 lipca 2014 at 21:00
  • Odpowiedz

  Niebawem sie poznamy w realu…wspolne 21 dni turnusu przed nami:)

  1. Już się nie możemy doczekać 🙂

 2. szkoda ze tylko jeden turnus wypalił… ale dobre i to 🙂 🙂 🙂 🙂 udanego wyjazdu:-) 🙂 🙂 🙂

  1. Dziękujemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: