Mama Bartka: Rusinowice – dziewiętnasty dzień…

24I minął nam ostatni dzień zajęć 🙂 Było miło i sympatycznie. Po śniadaniu infoterapia, potem SI – gdzie pani Ania znowu bardzo Bartka chwaliła. Terapię zajęciową „jakoś” przeżyliśmy – było wielkie zamieszanie, jakieś dni otwarte czy coś i było dużo młodzieży szkolnej, która również uczestniczyła w zajęciach.

Największą atrakcją dnia była oczywiście wizyta na basenie (na szczęście nic nam nie przeszkodziło 🙂 ). Bartek ostatni raz wymoczył się w wodzie i pływał jak mała żabka 🙂 Po obiedzie odwiedziliśmy po raz ostatni bibliotekę, oddaliśmy wypożyczone gry, książki i zabawki… O 16.00 Bartek miał ostatnie spotkanie z psychologiem – bardzo ładnie pracował, co ucieszyło i mnie, i panią psycholog.

Podczas kolacji widać było, że turnus dobiegł końca – sporo osób już wyjechało… My uciekamy jutro – udało nam się załatwić przepustkę (nie wszyscy mieli takie szczęście). W poniedziałek do przedszkola zawita więc małe tornado 😀 Prosimy przygotować się psychicznie 😀 Bartek już śpi, a ja zmykam się pakować… Do zobaczenia!

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-rusinowice-dziewietnasty-dzien/

2 Komentarze

  1. Oj no i koniec…
    Ale mam nadzieję,że ten wyjazd Wam pomógł i wypoczęliście !! 🙂
    No to teraz czas na spotkanie 🙂 ciocia Iwonka też ma wiadomość 🙂

    Do zobaczenia Kochani !!! 🙂 :^

    1. Z tym odpoczywaniem to raczej nie bardzo 😉 ale mam nadzieję, że Bartkowi wyjazd pomoże. Spotkamy się pewnie w Święta? Ciekawe, jaką masz wiadomość? Domyślam się – mam dwa typy 😀 Pozdrawiamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: