Mama Bartka: Przymiarki do badania EEG w domu…

Jak pisałam wcześniej (Konsultacja w „Persevere”) Bartek musi mieć wykonane badanie EEG. Pani doktor Beata Kazek zrobiła dla nas rozeznanie wśród placówek które wykonują EEG w domu i zdecydowaliśmy się na Centrum Terapii – EEG Biofeedback w Pszczynie.

Rozmawiałam wczoraj z panią mgr Teresą Kucharczyk, która dokładnie opowiedziała mi, jak to badanie wygląda. A więc w skrócie: przyjeżdża do nas razem z całym sprzętem ok. godziny 20-21, usypiamy Bartka, zakładamy czepek z elektrodami na głowę i badanie startuje – czas badania ok. 1 godziny. Mam taką nadzieję, że wszystko się uda 🙂

No, a teraz druga strona medalu – koszty… Koszt całkowity badania wyniesie ok. 550 zł (350 zł badanie i ok. 200 zł koszt dojazdu). Bartek ze swoją nadpobudliwością nie nadaje się za bardzo do kilkudniowego pobytu w szpitalu, zresztą terminy też są okrutne (kwiecień), a nam bardzo zależy na czasie. Poza tym, kiedy badanie będzie wykonane podczas nocnego snu, Bartkowi nie zaburzy się rytm dnia i nocy – a to bardzo ważne w jego funkcjonowaniu.

W związku z tym bardzo prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w sfinansowaniu tego badania. Wpłat można dokonywać na subkonto Bartka w fundacji „SILENTIO”. Dane do przelewu:

Fundacja SILENTIO
ul. Jagielska 57 B
02-886 Warszawa

Bank PKO SA
78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Wpłaty z zagranicy: kod SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL 78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Tytułem:
103 – Ziołkowski Bartosz (darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)
(zapis ten jest konieczny aby pieniądze trafiły na subkonto Bartka)

Z góry dziękujemy za każdą przelaną złotówkę – wspólnymi siłami na pewno damy radę 🙂

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-przymiarki-do-badanie-eeg-w-domu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: