Mama Bartka: Pomożecie?

Kochani!

Chcielibyśmy – jak co roku – zwrócić się do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację naszego syna Bartosza Ziołkowskiego. Każda, nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do celu, jakim jest samodzielność naszego dziecka. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć. Niestety w naszym kraju praktycznie nie ma refundowanej terapii dla dzieci z zaburzeniami autystycznymi… Przynajmniej w naszej okolicy… Przynajmniej ja nic o tym nie wiem… A jeśli ktoś coś wie, to proszę o informacje – chętnie skorzystamy.

Dzięki terapii którą prowadzimy ciągle od 2011 roku rozwój Bartka znacznie poszedł do przodu. W dalszym ciągu nie jest jednak na takim samym poziomie, jak jego zdrowi rówieśnicy. Przez 6 lat dzięki Waszej pomocy i pomocy innych organizacji Bartek spędził wiele godzin na pracy z psychologiem, pedagogiem, logopedą oraz na zajęciach dogoterapii i hipoterapii. Drugie tyle (o ile nie więcej) przepracowałam z nim osobiście w domu wg wskazówek terapeutów. W ciągu 6 lat dzięki Waszej pomocy i pomocy innych organizacji mogliśmy wyjechać na 6 turnusów rehabilitacyjnych.

Przed nami jeszcze wiele lat ciężkiej pracy, dlatego prosimy o pomoc. Pomóc możecie na dwa sposoby – oddając 1% podatku (szczegóły w ulotce na końcu wpisu) lub wpłacając darowiznę subkonto Bartka w Fundacji „Silentio” (wystarczy kliknąć w poniższe logo).

Jednocześnie przypominam, że pieniądze z wpłat indywidualnych i z 1% nie trafiają na nasze prywatne konta, tylko na subkonto w Fundacji „Silentio”, więc nie mamy możliwości „wzbogacenia się” łatwym kosztem ? Aby móc skorzystać z tych pieniędzy, najpierw musimy je wyłożyć z własnego portfela a następnie przedstawić w Fundacji odpowiednie faktury i je uzasadnić. Piszę o tym dlatego, że czasami ktoś mnie pyta, czy ja te pieniądze dostaję na moje prywatne konto – więc nie, nie mogę za te pieniądze polecieć do ciepłych krajów, zrobić remontu czy zmienić samochodu na nowszy model ?

Z góry dziękujemy za wszystkie oddane procenty oraz za wpłaty indywidualne. I pamiętajcie – dobro powraca 🙂 Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas – Flora Edwards 🙂

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-pomozecie/

1 komentarz

  1. Jak co roku nasz 1% oczywiście dla Bartusia ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: