Mama Bartka: Nareszcie piątek… :)

img_3313No i zakończył się kolejny tydzień w przedszkolu 🙂 Jest mi naprawdę bardzo miło, kiedy odbieram Bartka i słyszę same dobre rzeczy 🙂 Dzisiaj Bartek nawet uczestniczył w zajęciach z rytmiki! Jeszcze do niedawna byłoby to nie do pomyślenia.Bardzo cieszy mnie również fakt, że Bartek bardzo ładnie wypełnia polecenia i nie buntuje się przeciwko nim.

W przyszłym tygodniu zaczynamy zajęcia Integracji Sensorycznej (SI). W tym roku gabinet przeniósł się na nasze osiedle, więc będziemy mieli naprawdę bliziutko. Jestem ciekawa, jak wypadną pierwsze zajęcia po tak długiej przerwie. Trzymajcie we wtorek kciuki za Bartka 🙂

W przyszłym tygodniu czeka Bartka również wycieczka do Planetarium Śląskiego w Chorzowie na seans pt.: „Kometa nad Szwajcarską Doliną”.

Udało nam się dzisiaj także popracować w domu 🙂 Bartek ćwiczył kolorowanie według wzoru ucząc się przy okazji prawidłowego chwytu kredki. Muszę przyznać, że coraz rzadziej zdarza mu się łapać kredkę całą ręką, co oczywiście bardzo mnie cieszy 🙂 Oprócz tego ćwiczyliśmy rysowanie kółek, kresek i fal, a także utrwalaliśmy pojęcia: „mały – duży”, „jeden – kilka”, „wesoły – smutny” oraz „krótki – długi”. Na koniec Bartek ułożył puzzle ze smokiem i opowiedział, co smok robi.

Życzymy Wam udanego weekendu 🙂

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-nareszcie-piatek/

3 Komentarze

  • Iwona on 4 października 2013 at 20:35
  • Odpowiedz

  Nic tylko chwalić Bartusia !!!! :*

  • Bożena on 4 października 2013 at 23:39
  • Odpowiedz

  Brawo Bartek!

  • Edyta on 5 października 2013 at 07:55
  • Odpowiedz

  Bartus super sobie radzisz BRAWO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: