Mama Bartka: Kolejny raz chcemy Was poprosić…

Kochani Czytelnicy Bartusiowego Bloga!

Kolejny raz chcemy Was poprosić o przekazanie 1% podatku dochodowego za 2017 rok na leczenie i rehabilitację naszego syna Bartosza Ziołkowskiego. Każda, najmniejsza nawet kwota przybliża nas do celu, jakim jest samodzielność naszego dziecka. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, ponieważ w naszej okolicy nie ma refundowanej terapii dla dzieci z zaburzeniami autystycznymi 🙁

Dzięki terapii którą prowadzimy nieprzerwanie od 2011 roku, rozwój Bartka znacznie poszedł do przodu. Jednak w dalszym ciągu nie jest na takim samym poziomie, jak jego zdrowi rówieśnicy. Przez prawie 7 lat dzięki Waszej pomocy oraz pomocy różnych organizacji Bartek spędził wiele godzin na pracy z psychologiem, pedagogiem, logopedą, na zajęciach dogoterapii i hipoterapii oraz na turnusach rehabilitacyjnych. Jeszcze więcej przepracowaliśmy w domu wg wskazówek terapeutów.

Przed nami jeszcze wiele lat ciężkiej pracy, dlatego kolejny raz ośmielamy się prosić Was o pomoc 🙂 Pomóc można na dwa sposoby:

– oddając 1% podatku (szczegóły w ulotce na końcu wpisu)

– lub wpłacając darowiznę na subkonto Bartka w Fundacji „Silentio” (wystarczy kliknąć w poniższe logo).

Pamiętajcie – każde 2 zł, 5zł, 10 zł (większymi kwotami również nie gardzimy 😉 ) jest dla nas tak samo cenne i przybliża nas do celu!

 Jednocześnie przypominamy, że pieniądze z wpłat indywidualnych i z 1% nie trafiają na nasze prywatne konta, tylko na subkonto w Fundacji „Silentio”, więc nie mamy możliwości „wzbogacenia się” łatwym kosztem. Aby móc skorzystać z tych pieniędzy, najpierw musimy je wyłożyć z własnego portfela, a następnie przedstawić w Fundacji odpowiednie faktury i je uzasadnić. Nie możemy również zrefundować każdej rzeczy, która nam się zamarzy, a jedynie te, które są wymienione w apelu na stronie Fundacji. Piszę o tym dlatego, że czasami ktoś pyta, czy te pieniądze dostaję na moje prywatne konto – więc nie, nie możemy za te pieniądze pojechać na wakacje, zrobić remontu albo wymienić samochodu na nowszy model 😉

Z góry dziękujemy za wszystkie oddane procenty oraz za wpłaty indywidualne. Pamiętajcie – dobro powraca!!!

1% podatku

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-kolejny-raz-chcemy-was-poprosic/

5 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Cieszę się, że jest ta opcja 1% podatku 🙂 Genialna sprawa!

 2. Kurczę, jak widzę taką prośbę, to aż mi przykro, że mój procent konsekwentnie oddam na „Rodzić po ludzku”. Mimo wszystko życzę powodzenia w zbiórce!

  1. Najważniejsze to oddawać na jakiś bliski sercu cel 🙂

  • Katarzyna Płuska on 11 stycznia 2018 at 20:01
  • Odpowiedz

  Oczywiście – dobro powraca!

 3. Nasz 1% oczywiście dla Bartusia ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: