Mama Bartka: Integracja Sensoryczna…

zdjecie0106Dzisiaj po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie Bartek poszedł na zajęcia SI. Jak już pisałam, sala o zajęć SI zmieniła swoją siedzibę i w związku z tym znajduje się niemalże za naszym blokiem. Najważniejsze jednak jest to, że ta zmiana nie wpłynęła w jakimś wielkim stopniu na Bartka. Na początku był nieco zdezorientowany, ale szybko się odnalazł  na nowym miejscu i ładnie współpracował 🙂

W przedszkolu również było nie najgorzej. Dzisiaj Bartek zaśpiewał nawet z innymi dziećmi  piosenkę na powitanie. Po raz pierwszy (chyba? muszę dopytać 🙂 ) brał udział w gimnastyce. Musiał przebrać się w strój gimnastyczny (ćwiczeń w samodzielnym rozbieraniu i ubieraniu nigdy dość 😉 ), no a potem brać aktywny udział w ćwiczeniach. Z tym było trochę gorzej… Bartek miał problem z wykonywaniem poleceń. Mam  jednak nadzieję, że z czasem się przyzwyczai i taka forma aktywności również nie będzie dla niego problemem.

Popołudniu poszliśmy jeszcze na zajęcia do Poradni Dziecka – dzisiaj spotkanie z Panią Bożenką (psychologiem). Bartek stanął na wysokości zadania i bardzo ładnie współpracował. Brawo!!!

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-integracja-sensoryczna/

1 komentarz

  • Iwona on 8 października 2013 at 18:54
  • Odpowiedz

  To na zajęcia macie bliziutko 🙂
  Zajęcia WF-u czas zacząć?:)
  No myślę,że kiedyś i cioci zaśpiewa 🙂

  Buziaczki ;*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.