Mama Bartka: Dziękujemy… :)

3aChcielibyśmy Was poinformować, że na subkonto Bartka w Fundacji „SILENTIO” wpłynęły już pieniądze przekazywane przez Was w ramach 1% podatku za 2015 rok. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za każdą wpłatę oraz za pomoc w rozprowadzaniu ulotek 🙂 Nie będę wymieniała tych wszystkich osób, które nam pomagały, ponieważ nie chciałabym kogoś pominąć. Wasz wkład w rozprowadzaniu ulotek był bezcenny 🙂 Jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo mocno dziękujemy 🙂 Dziękujemy również tym kilku osobom, które wpłaciły pieniążki na subkonto Bartka indywidualnie – pamiętajcie, że te wpłaty można odliczyć od podatku!

Jednocześnie przypominamy, że pieniądze z wpłat indywidualnych i z 1% nie trafiają na nasze prywatne konta, tylko na subkonto w Fundacji „SILENTIO”. Nie mamy więc możliwości „wzbogacenia się” łatwym kosztem. Aby móc skorzystać z tych pieniędzy, najpierw muszę je wyłożyć z własnego portfela a następnie przedstawić w Fundacji odpowiednie faktury i je uzasadnić. Piszę o tym dlatego, że czasami ktoś mnie pyta, czy ja te pieniądze dostaję na moje prywatne konto. Więc nie, nie mogę za te pieniądze polecieć do ciepłych krajów, zrobić remontu czy zmienić samochodu na nowszy model 😀

Pieniądze z subkonta przeznaczamy na opłacenie bieżących terapii, zakup pomocy dydaktycznych, które wykorzystujemy do terapii w domu. Przeznaczamy je również na zakup leków i suplementów diety zalecanych przez lekarzy oraz dopłat do turnusów rehabilitacyjnych.

Podsumowując – jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nam pomogli i prosimy o dalszą pomoc… Liczymy na Was, iż nie zostawicie Bartka w potrzebie 🙂 Prosimy o wpłaty oraz o rozpowszechnianie naszego apelu i niniejszego bloga, w którym postaram się (kolejny raz…)  w miarę na bieżąco opisywać nasze sukcesy i porażki…

Buziaki od Bartusia :*

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/mama-bartka-dziekujemy-3/

2 Komentarze

  • Gabriela on 14 listopada 2016 at 17:54
  • Odpowiedz

  Dziękuję serdecznie wszystkim,którzy pomagają mojemu Wnukowi Bartkowi rozwijać się i pokonywać kolejne bariery, które stawia na jego drodze życie z autyzmem.

  • Iwona on 14 listopada 2016 at 18:04
  • Odpowiedz

  ‚ ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.