Bartek: Chcę Was poprosić o 1% podatku…

Kochani czytelnicy!Tak jak w zeszłym roku zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku zaimg_4509-horz 2014 rok na moje leczenie i rehabilitację. Wszystkie pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na opłacenie zajęć terapeutycznych, zakup niezbędnych pomocy, suplementów diety, turnusy rehabilitacyjne  itp.

Ja każdego dnia zmagam się z ograniczeniami, które stawia przede mną autyzm. Aby wspomóc mój rozwój i ułatwić funkcjonowanie w przyszłości konieczna jest stała, specjalistyczna terapia, której finansowanie przekracza możliwości moich rodziców.

Aby przekazać 1% podatku wystarczy w odpowiednim miejscu w formularzu PIT wpisać numer KRS 0000326128, KWOTĘ oraz cel szczegółowy: 103 – ZIOŁKOWSKI BARTOSZ (jest to niezbędne, aby pieniądze trafiły na moje subkonto).

wzor-do-ulotki

Wesprzeć moją terapię można również wpłacając dowolną kwotę (dla nas liczy się każda złotówka) na subkonto w Fundacji SILENTIO:

Fundacja SILENTIO

ul. Jagielska 57 B

02-886 Warszawa

Bank PKO SA 78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Tytułem: 103 – Ziołkowski Bartosz (darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)

Jednocześnie informujemy i przypominamy, że wszystkie kwoty wpłacane na subkonto można odliczyć od dochodu – wystarczy potwierdzenie wpłaty z nazwą organizacji na rzecz której przekazaliście pieniądze oraz celem szczegółowym wpisanym w tytule przelewu. Dokonując wpłaty otrzymacie także od nas w podziękowaniu cegiełkę – szczegóły tutaj [KLIK].

PROSZĘ, NIE ZOSTAWIAJCIE MNIE W POTRZEBIE…

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!!!ulotka-maly-rozmiar

 

Buziaki!

Bartek Ziołkowski

 

Permalink do tego artykułu: https://autyzmbartka.pl/bartek-chce-was-poprosic-o-1-podatku/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: