«

»

Mar 22 2013

Wydrukuj to Wpis

Mama Bartka: Rusinowice – dziewiętnasty dzień…

24I minął nam ostatni dzień zajęć 🙂 Było miło i sympatycznie. Po śniadaniu infoterapia, potem SI – gdzie pani Ania znowu bardzo Bartka chwaliła. Terapię zajęciową „jakoś” przeżyliśmy – było wielkie zamieszanie, jakieś dni otwarte czy coś i było dużo młodzieży szkolnej, która również uczestniczyła w zajęciach.

Największą atrakcją dnia była oczywiście wizyta na basenie (na szczęście nic nam nie przeszkodziło 🙂 ). Bartek ostatni raz wymoczył się w wodzie i pływał jak mała żabka 🙂 Po obiedzie odwiedziliśmy po raz ostatni bibliotekę, oddaliśmy wypożyczone gry, książki i zabawki… O 16.00 Bartek miał ostatnie spotkanie z psychologiem – bardzo ładnie pracował, co ucieszyło i mnie, i panią psycholog.

Podczas kolacji widać było, że turnus dobiegł końca – sporo osób już wyjechało… My uciekamy jutro – udało nam się załatwić przepustkę (nie wszyscy mieli takie szczęście). W poniedziałek do przedszkola zawita więc małe tornado 😀 Prosimy przygotować się psychicznie 😀 Bartek już śpi, a ja zmykam się pakować… Do zobaczenia!

Permalink do tego artykułu: http://autyzmbartka.pl/mama-bartka-rusinowice-dziewietnasty-dzien/

2 Komentarze

 1. Iwonka

  Oj no i koniec…
  Ale mam nadzieję,że ten wyjazd Wam pomógł i wypoczęliście !! 🙂
  No to teraz czas na spotkanie 🙂 ciocia Iwonka też ma wiadomość 🙂

  Do zobaczenia Kochani !!! 🙂 :^

  1. Z tym odpoczywaniem to raczej nie bardzo 😉 ale mam nadzieję, że Bartkowi wyjazd pomoże. Spotkamy się pewnie w Święta? Ciekawe, jaką masz wiadomość? Domyślam się – mam dwa typy 😀 Pozdrawiamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>